Przejdź do treści

Rekomendacje

„Po ponad 5 letniej współpracy mogę zarekomendować evosoft jako sprawdzonego dostawcę oprogramowania dla działu blacharsko-lakierniczego. Przez te lata zawsze byli dostępni, kiedy czegoś potrzebowaliśmy, a ich program znacząco się rozwinął. Otwierając kolejną lokalizację naszej firmy jeszcze bardziej kluczowe stało się zarządzanie kolejką aut oczekujących na naprawę oraz praca wielooddziałowa w systemie BP Flow.
Naszą współpracę oceniam jako owocną, a BP Flow jako bardzo dobre narzędzie.”

Aleksander Brzeziński
Dyrektor Operacyjny
Grupa JD Kulej

„Jako autoryzowana stacja Nissana, Mitsubishi oraz SsangYong w Poznaniu korzystamy z oprogramowania BP Flow w dziale likwidacji szkód komunikacyjnych. Wg nas jest to zdecydowanie jeden z najlepszych programów, z jakimi mieliśmy do czynienia. 

Program BP Flow oferuje szeroki zakres możliwości, które pozwalają na kompleksowe zarządzanie procesem likwidacji szkody, od przyjęcia zgłoszenia do rozliczenia z ubezpieczycielem. System jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze, nawet dla pracowników bez doświadczenia w tego typu rozwiązaniach.
 
Dzięki BP Flow udało nam się znacznie usprawnić proces likwidacji szkód, co przekłada się na szybszy czas naprawy pojazdów dla naszych klientów. System pozwala nam również na sprawniejsze zarządzanie dokumentami związanymi ze szkodami, co ułatwia nam pracę i eliminuje ryzyko popełnienia błędów.
 
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą evosoft sp. z o.o. i z pewnością polecamy program BP Flow innym serwisom.
 
Podsumowując, program BP Flow to doskonałe rozwiązanie dla warsztatów, które chcą usprawnić proces likwidacji szkód i zapewnić swoim klientom najwyższy poziom obsługi.”
 

Jakub Nowakowski
Kierownik Likwidacji Szkód
F.H.U. Autoryzowana Stacja Obsługi NISSAN A. i P. POLODY Spółka Cywilna

„Firma evosoft w profesjonalny sposób wdrożyła oprogramowanie BP Flow w dziale blacharsko-lakierniczym naszej firmy. Aplikacja oparta jest na rozwiązaniu autorskim z możliwością modyfikacji i dostosowania zarówno do naszych potrzeb i wymagań, jak też do współpracy np. z mieszalnikami, systemem DMS oraz innymi narzędziami.

Z powierzonych zadań firma evosoft wywiązała się wzorowo. Stworzone oprogramowanie spełnia nasze oczekiwania, jest funkcjonalne, elastyczne i przede wszystkim rozwojowe.

Biorąc pod uwagę ponad 5-cio letnią współpracę polecamy firmę evosoft jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w zakresie rozwiązań dla działów blacharsko-lakierniczych.

Marek Szczepaniak
Kierownik serwisu
Toyota Professional Bońkowscy

„Zdecydowaliśmy się na współpracę z evosoft z uwagi na pozytywne opinie, które słyszeliśmy o samej firmie, jak i oferowanym przez nią oprogramowaniu BP Flow. Potrzebowaliśmy sprawnego, funkcjonalnego, intuicyjnego i co najważniejsze sprawdzonego programu, który usprawniłby pracę serwisu i pomógł podnieść jego rentowność.

Po zapoznaniu się z kilkoma ofertami wybraliśmy BP Flow. Przekonało nas to, że evosoft to sprawdzona firma z dużym doświadczeniem, mająca na swoim koncie wiele wdrożeń zarówno w dużych autoryzowanych serwisach, jak i mniejszych zakładach. Ponadto są oficjalnie dopuszczonym dostawcą oprogramowania w sieci Toyota.

BP Flow przez lata współpracy rozwija się i spełnia nasze rosnące oczekiwania. Nie bez znaczenia jest również otwartość firmy evosoft na nasze pomysły i potrzeby.

Rekomendujemy firmę evosoft jako solidnego partnera biznesowego.

Przemysław Tesner
Dyrektor Serwisu Blacharskiego
Carolina Car Company sp.k.

„Szkolenie z obsługi systemu BP Flow zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, zasługujący na pochwałę przez wszystkich uczestników spotkania.

Wiedza została przekazana w przystępny sposób, przez komunikatywnego wykładowcę Pana Bartłomieja Mierzwa.

Bardzo doceniamy możliwość osobistego kontaktu ze szkoleniowcem, jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie Pana Bartłomieja w trakcie warsztatów. Dziękujemy za jego życzliwość i otwartość oraz cenne uwagi.

Świetne wsparcie techniczne i merytoryczne znajdują rozwiązanie na każdy problem. Bardzo stabilny i intuicyjny system. Integracja z DMS zapewnia szybką i efektywną pracę. Wdrożenie systemu zaowocowało większymi mocami przerobowymi pracowników biura.
Indywidualne podejście do potrzeb pozwoliło na skrojenie systemu, idealnie pod nasz warsztat.
Na szczególną pochwałę zasługuje moduł zarządzania flotą pojazdów zastępczych.

Dziękujemy za współpracę, zdecydowanie polecamy firmę EVOSOFT Sp. z o.o.”

Agnieszka Lenze
Kierownik serwisu blacharsko-lakierniczego 
TOYOTA Carter Sp. z o. o.

„Współpracę z firmą EVOSOFT rozpoczęliśmy pół roku temu. Nie mieliśmy wcześniej profesjonalnego narzędzia do zarządzania procesem naprawy powypadkowej.

Wraz z dynamicznym rozwojem Działu Blacharsko-Lakierniczego w naszej firmie, zdecydowaliśmy się na wybór Systemu BP Flow, który pozwala nam na skuteczne zarządzanie i bieżącą analizę, a pracownikom ułatwia codzienną pracę oraz kontakt z podwykonawcami.

Jedną z największych zalet Systemu BP Flow jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz natychmiastowa reakcja na nasze uwagi, sugestie oraz propozycje zmian.

Warto podkreślić wysoką jakość szkolenia wdrożeniowego, które było wyczerpujące i pozwoliło nam w krótkim czasie zapoznać się z funkcjonalnością systemu oraz jego właściwościami.

Narzędzie spełnia w 100% nasze oczekiwania i wierzymy, że przyczyni się do zwiększenia ilości zleceń oraz zadowolenia naszych Klientów.”

Katarzyna Stolarz-Łagoda
Prezes Zarządu
Toyota Stolarz Sp. z o.o.

Współpracę z dostawcą BP Flow rozpoczęliśmy w połowie 2019 roku. 

Zaletą BP Flow jest to, że program powstał w serwisie i dzięki temu odpowiada na jego potrzeby. Widać to na każdym etapie poznawania programu. Osoby obsługujące program znają procesy serwisowe i są w stanie podpowiedzieć jakie rozwiązania zastosować. 

Oprogramowanie firmy Evosoft ma wiele ciekawych funkcjonalności wspierających działalność serwisów blacharsko-lakierniczych, z których chętnie korzystamy. 

Z całą odpowiedzialnością polecamy firmę Evosoft jako świetnego i odpowiedzialnego partnera, a program BP Flow wszystkim serwisom blacharsko-lakierniczym rozważającym wdrożenie systemu dla usprawnienia prac serwisu. Naprawdę warto.

Artur Tarczykowski
Kierownik działu
Bednarscy sp.j.

„Od 2017 roku firma EVOSOFT jest wyłącznym dostawcą systemu do zarządzania naszymi serwisami blacharsko lakierniczymi pod nazwą BP Flow.

Charakterystyczną cechą naszej współprace od samego początku, a co ważniejsze – do dzisiaj, jest atencja ze strony Evosoft dla rozwiązywania każdej kwestii jaką zgłaszamy. Dzięki takiemu podejściu, system BP Flow rozwinął się do obecnego kształtu i jest dopasowany do naszych specyficznych potrzeb. Równie ważnym elementem współpracy jest elastyczność Partnera oraz rozumienie współczesnego otoczenia biznesowego.

Obecnie BP Flow, jest dla nas podstawowym systemem wykorzystywanym do zarządzania całym procesem, od planowania przyjęcia, poprzez naprawę, aż do końcowego rozliczenia każdej usługi.

Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję firmę EVOSOFT Sp. z o.o. jako zaufanego partnera biznesowego.”


Wojciech Tupajka

Prezes Zarządu
ABC Cars Sp. z o.o

„System BP Flow jest drugim systemem klasy BMS w naszym serwisie. Decyzję o zmianie podjęliśmy, ponieważ poprzedni system nie spełniał wszystkich naszych oczekiwań. Zadanie było o tyle trudniejsze, że kadra była już zniechęcona do systemowych rozwiązań, które mają za zadanie monitorowanie postępu pracy jak i całego procesu likwidacji szkody w jednym miejscu. 

Szybko okazało się, że dostawca BP Flow ma zupełnie inne podejście do samych rozwiązań ale i procesu wdrożenia – potrafili słuchać i przełożyć indywidualne oczekiwania na działający program. Dopasowali konfigurację programu pod nasze potrzeby, przeszkolili wszystkich pracowników, byli i są nadal dostępni w razie jakichkolwiek problemów. Ważnym aspektem jest to, że nadal wspólnie kreujemy i rozwijamy program o nasze kolejne potrzeby, które pojawiają się wraz z rozwojem firmy czy procesem ciągłych zmian – bycia coraz lepszym.  

Z czystym sumieniem możemy polecić oprogramowanie BP Flow innym firmom funkcjonującym w branży serwisowej i nie tylko blacharsko-lakierniczej. Firma evosoft oferuje produkt wysokiej jakości ale wyróżniają się na tle konkurencji – „szyją na miarę potrzeb”

 

Krzysztof Cieśla
szef serwisu blacharsko-lakierniczego

Andrzej Garcarek
właściciel

Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp. k.

„System BP Flow to niezastąpione narzędzie w procesie rozwoju warsztatu blacharsko-lakierniczego z uwagi na bardzo rozbudowaną funkcjonalność oraz możliwość dopasowania go do swoich potrzeb. Dodatkowym atutem jest zintegrowana aplikacja mobilna. Obieg informacji jest przejrzysty, a opcje tj. planowanie najmów pojazdów zastępczych czy np. zarządzanie kolejką napraw są elementami, bez których obecnie nie sposób wyobrazić sobie sprawnego działania serwisu.”

Krzysztof Nickel
Właściciel
NIKOMAL

„Nasza współpraca z firmą EVOSOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie rozpoczęła się w 2018 roku i trwa do dnia dzisiejszego. Firma EVOSOFT Sp. z o.o. skutecznie przeprowadziła wszystkie etapy wdrożenia dużego rozwiązania informatycznego dla naszej firmy. Analiza potrzeb firmy, konfiguracja oprogramowania, dostosowanie systemu do indywidualnego profilu oraz szkolenie dla pracowników przebiegało sprawnie oraz profesjonalnie.

Firma służy doradztwem i fachową pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Help Desk jest dostępne ciągle w godzinach pracy firmy.

Z przyjemnością możemy zarekomendować usługi świadczone przez firmę EVOSOFT Sp. z o.o.”

Agnieszka Suszczyńska
SUSZCZYŃSCY BUD CAR RENT Sp. z o. o.

„Współpracę z evosoft, dostawcą BP Flow, rozpoczęliśmy w 2018 roku. Od samego początku zależało nam na rozbudowie o kolejne moduły i funkcjonalności, aby sprostać dynamice rozwoju naszej firmy. Mieliśmy wcześniej styczność z innymi rozwiązaniami, ale to zespół dostarczający BP Flow okazał się bardzo elastyczny i otwarty na nasze pomysły.

Z perspektywy kilku lat widzimy, że decyzja o współpracy była słuszna i dla nas bardzo dobra. Program BP Flow był też nieoceniony w trudnym czasie jakim była pandemia COVID.  

Z pełnym przekonaniem polecam oprogramowanie BP Flow stworzone przez firmę evosoft jako program szyty na miarę pod serwis lub dział blacharsko-lakierniczy.”

Tomasz Szczepaniak
Prokurent
ASO Avenue Sp. z o.o.

„Auto-Blak Sp. z o.o. rekomenduje firmę EVOSOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (20-576), ul. Bursztynowa 15/106 jako godnego polecenia partnera biznesowego.

Z w/w firmą rozpoczęliśmy współpracę na początku 2019 roku w zakresie wdrożenia programu BP Flow na potrzeby kontroli i zarządzania procesami wewnętrznymi naszego serwisu. W bardzo krótkim czasie, program został dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań. Zespół firmy EVOSOFT wykazał się elastycznością, pełnym zaangażowaniem i terminowością wykonania zleconych prac. Na bazie naszych doświadczeń i profesjonalizmu jakim wykazała się firma EVOSOFT, Zarząd naszej firmy podjął decyzję o współpracy długoterminowej i kolejnych wdrożeniach systemu BP Flow w pozostałych oddziałach naszej firmy.

Życzmy zespołowi firmy EVOSOFT wielu sukcesów w dalszym rozwoju biznesu i wielu zadowolonych klientów.”

Marcin Kozyra
vice Prezes Zarządu
AUTO-BLAK® Sp. z o. o.

„Dzięki współpracy z firmą EVOSOFT Sp. z o.o. wdrożyliśmy system BP Flow do serwisu blacharsko-lakierniczego.

Nasza firma uzyskała możliwość dostosowania systemu do własnych indywidualnych potrzeb, jak również możliwość jego rozbudowy o funkcjonalności niestandardowe co w dużym stopniu ułatwiło codzienną pracę.

Polecamy firmę EVOSOFT Sp. z o.o. jako godnego partnera biznesowego w zakresie zakupu ofertowych rozwiązań, ich wdrożenia jak i długoterminowej współpracy.”

Marcin Węsiora
Prezes Zarządu 
Grupa Makurat 
Auto Miras ASS Sp. z o.o.

„Szanowni Państwo,

Chciałbym gorąco polecić usługi firmy evosoft Sp. z o.o., która specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego dla serwisów blacharsko-lakierniczych. Ich profesjonalizm, innowacyjność i zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań wysokiej jakości sprawiają, że są one wartościowym partnerem dla każdego przedsiębiorstwa działającego w branży motoryzacyjnej.

Dlaczego warto z nimi współpracować:

1. Dedykowane rozwiązania: Firma oferuje rozwiązania oprogramowania zaprojektowane specjalnie pod kątem potrzeb serwisów blacharsko-lakierniczych. Ich produkty są zoptymalizowane pod kątem efektywnej organizacji procesów naprawczych i obsługi klienta, co przyczynia się do zwiększenia wydajności i poprawy jakości świadczonych usług.

2. Wsparcie techniczne: Zespół firmy informatycznej zapewnia ciągłe wsparcie techniczne, zarówno w zakresie implementacji oprogramowania, jak i w trakcie późniejszej eksploatacji. Szybka reakcja na zgłaszane problemy oraz dostępność konsultantów technicznych gwarantuje płynne funkcjonowanie systemu nawet w sytuacjach awaryjnych.

3. Integracja z istniejącymi systemami: Oprogramowanie firmy informatycznej umożliwia łatwą integrację z istniejącymi systemami informatycznymi w serwisach blacharsko-lakierniczych, co eliminuje potrzebę migracji danych i minimalizuje zakłócenia w działaniu firmy podczas procesu wdrożenia.

4. Bezpieczeństwo danych: Firma przywiązuje dużą wagę do zapewnienia bezpieczeństwa danych swoich klientów. Ich oprogramowanie jest zabezpieczone najnowszymi technologiami, co chroni poufność informacji oraz zapobiega ewentualnym atakom cybernetycznym.

5. Elastyczność i skalowalność: Rozwiązania oferowane przez tę firmę są elastyczne i łatwo skalowalne, co pozwala dopasować je do zmieniających się potrzeb i rozmiaru działalności serwisu blacharsko-lakierniczego. Bez problemu można rozszerzyć funkcjonalność oprogramowania w miarę rozwoju firmy.

W świetle powyższych zalet, firma Evosoft Sp. z o.o. jest godnym polecenia partnerem dla serwisów blacharsko-lakierniczych poszukujących innowacyjnych i skutecznych rozwiązań oprogramowania.”

Janusz Szczepański
Prezes Zarządu
Auto Styl Sp. z o.o.

„We współpracy z dostawcą BP Flow najbardziej cenię indywidualne podejście oraz elastyczność. Dzięki tej aplikacji usprawniona została wymiana informacji oraz zarządzanie wszystkimi oddziałami w Grupie.”

Łukasz Górka
Dyrektor Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
Grupa Wróbel

„Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą EVOSOFT – dostawcą oprogramowania BP Flow. Specyfika pracy serwisu wymaga rozwiązań szybkich, intuicyjnych przez co prostych w obsłudze. BP Flow i tworzone przez nią oprogramowanie odpowiada na te potrzeby. System posiada bardzo wiele przydatnych i konfigurowalnych funkcji, między innymi takich jak raportowanie, kalendarz biura, hali naprawczej, zlecenia serwisowe, komunikaty. To wszystko na co dzień ułatwia zarówno pracę doradców w biurze obsługi klienta jak i samego serwisu blacharsko-lakierniczego.

Nie bez znaczenia jest integracja systemu BP Flow z dostawcami systemów kalkulacyjnych, umożliwiając prowadzenie działań likwidacji szkód na jednej platformie.

Nawet najlepsze oprogramowanie wymaga czasem optymalizacji pod nasze potrzeby, i tutaj Zespół wdrożeniowy EVOSOFT zawsze staje na wysokości zadania, konfigurując system zgodnie z naszymi wytycznymi dodatkowo ogromnym atutem jest to, iż robi to niezwłocznie.

Mając na uwadze powyższe możemy polecić firmę EVOSOFT jako solidnego i pewnego dostawcę oprogramowania dla warsztatów blacharsko-lakierniczych.”

Wojciech Strzelecki
Członek Zarządu
Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o.

„Firma System AutoCentrum jest jednym z największych serwisów blacharsko-lakierniczych na terenie centralnej Polski. Od czerwca 2021 roku jesteśmy użytkownikiem systemu informatycznego BP Flow przygotowanego przez EVOSOFT z Lublina. Przedmiotowe oprogramowanie spełnia nasze oczekiwania.

Mając na uwadze dotychczasową współpracę, wysoką jakość świadczonych usług oraz poziom kompetencji zespołu możemy polecić firmę EVOSOFT jako solidnego i terminowego partnera biznesowego.”

Ewelina Dana
Prezes Zarządu
System-Autocentrum Sp. z o.o.

„Z wielką przyjemnością wystawiamy referencję dla firmy EVOSOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. Bursztynowej 15/106, z którą mieliśmy okazję współpracować przez ostatni rok. W tym czasie firma ta dostarczyła nam zaawansowany program BPFLOW do zarządzania działem Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, który okazał się być nie tylko rozbudowany i dopasowany do specyficznych potrzeb naszej działalności, ale również niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze.

Wdrożenie systemu przebiegło szybko i sprawnie, co pozwoliło nam na natychmiastową poprawę efektywności naszych procesów. Program, dzięki swojej elastyczności, pozwolił na znaczące usprawnienie pracy naszego działu, co z kolei przełożyło się na wyższy poziom satysfakcji naszych klientów.

Chcielibyśmy podkreślić profesjonalizm i zaangażowanie zespołu EVOSOFT który był zawsze gotowy służyć pomocą i wsparciem technicznym. Ich elastyczność i gotowość do dostosowania oprogramowania do zmieniających się wymagań naszej firmy była dla nas nieoceniona.

Bez wahania polecamy EVOSOFT jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Jesteśmy przekonani, że ich doświadczenie i podejście do klienta będą cennym atutem dla każdej organizacji, która poszukuje niezawodnych rozwiązań IT.”

Andrzej Kuchta
Właściciel

Krzysztof Bryniarski
Dyrektor BLS

Grupa autoremo

„Firma Clevermot rekomenduje Evosoft jako godnego partnera w dostarczaniu oprogramowania do zarządzania serwisami. Bardzo dobry kontakt, szybkie wdrożenie oraz elastyczne podejście do realizowanych zadań, to standard w Evosoft. Dzięki rozbudowanemu systemowi BP Flow, możliwości dowolnej konfiguracji oraz budowie dedykowanych modułów dla mojej sieci warsztatów zoptymalizowaliśmy czas pracy, a procesy likwidacyjne stały się prostsze.

Piotr Domański
Właściciel
Clevermot ®

„Wojciechowski Sp. z o.o. ma przyjemność zarekomendować firmę Evosoft Sp. z o.o. z siedzibą w: Lublin (20-576), Bursztynowa 15/106.
Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się 01.09.2020 i trwa do dzisiaj, ponieważ okazała się bardzo owocna.
W ramach zawartej umowy firma Evosoft udostępniła naszej spółce program Bp Flow wspierający pracę serwisu. Warto wspomnieć o funkcjonalności oprogramowania oferowanego przez firmę. Ma ono unikalne funkcje, niespotykane na rynku. Spółka Evosoft stawia na pierwszym miejscu fachowość usług. Warto docenić, że wyspecjalizowała się tak bardzo, że obecnie w branży nie ma sobie równych. Widać to w bardzo wysokim standardzie kooperacji. Kontrahent potrzebujący pomocy może bez obaw zwrócić się o niezbędne doradztwo. Istotnym udogodnieniem dla klientów przedsiębiorstwa jest wsparcie w wyborze odpowiedniego rozwiązania z oferty.”

Wojciech Wojciechowski
Prezes Zarządu
„WOJCIECHOWSKI” Sp. z o. o.

„Współpracę z firmą EVOSOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie rozpoczęliśmy w 2020 r.

Ich innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne podejście do klienta sprzyjało naszej współpracy. Elastyczne podejście do potrzeb dało 100% satysfakcję ze współpracy.

Pełen profesjonalizm obsługi oraz jakość wykonywanych usług naprawdę budzą podziw.

Dlatego z pełną aprobatą polecam współpracę z firmą EVOSOFT oraz rekomendujemy systemy jakimi dysponują.”

Tomasz Gubała
Dyrektor Zarządzający 
L’emir Sp. z o.o.

„Serwis blacharsko-lakierniczy Kaliccy współpracę z firmą evosoft rozpoczął kilka lat temu i trwa ona do dziś.

Ich indywidualne podejście do klienta sprzyjało naszej współpracy, a wdrożonych przez nich program BP Flow został idealnie dopasowany do potrzeb i wymagań serwisu. Firma stworzyła specjalistyczne oprogramowanie, które całkowicie spełnia nasze potrzeby, jest funkcjonalne, praktyczne, wspomagające pracę serwisu i wygodne w obsłudze.

Rekomenduję firmę evosoft jako profesjonalnego partnera biznesowego, a ich program polecam warsztatom blacharsko-lakierniczym w celu usprawnienia zarządzania pracy serwisu.”

Marcin Kalicki
Współwłaściciel
Janusz Kalicki i wspólnicy sp.j.

„Firma evosoft to profesjonalny partner, który pozwolił by nasze firmy działały na najwyższym poziomie. Program, który stworzyli nie ma sobie równych na Polskim rynku.

Ze względu na nowe pomysły i udogodnienia, które są wprowadzane, pozwala naszym serwisom by każdy detal przy procesie likwidacji szkody był dopilnowany w 100%, co przekłada się na zadowolenie klientów. Program BP Flow współpracuje z magazynem, RCP oraz mieszalnikami lakierów gdzie mamy pełną kontrolę nad naszymi serwisami i szkodami które likwidujemy.

Jesteśmy z evosoft już 2 rok i jesteśmy bardzo zadowoleni z działania systemów, które stworzyli jak również obsługi. W razie jakichkolwiek problemów pomoc ze strony evosoft jest natychmiastowa.

Cały proces, który powierzyliśmy do skonfigurowania pod potrzeby naszych serwisów przebiegł błyskawicznie i Panowie wywiązali się wzorowo.

Podsumowując BP Flow jest naszym zdaniem najlepszym produktem jaki istnieje do profesjonalnego prowadzenia serwisu blacharsko-lakierniczego.

Polecamy evosoft jako godnego i profesjonalnego partnera biznesowego.”

Dariusz Kurzydym
Właściciel
Autoblachen / Car Painting / GO PDR

Paweł Sosulski
Właściciel
GO PDR

„Od ponad trzech lat pracujemy na systemie BP Flow stworzonym przez Firmę EVOSOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie ul. Bursztynowa 15/106. Dzięki systemowi sprawnie możemy obsługiwać naszych klientów w dziale blacharsko-lakierniczym od momentu zgłoszenia szkody i wykonania oględzin aż do rozliczenia naprawy. Program na każdym etapie jest dostosowany do naszych indywidualnych wymagań. Wszelkie zgłaszane przez nas zmiany są sprawnie wprowadzane.

Rekomendujemy system BPFLOW wszystkim serwisom blacharsko-lakierniczym, które chcą skonfigurować program pod siebie, a nie odwrotnie. Panowie z firmy EVOSOFT są fachowcami w swojej dziedzinie i pomagają w każdej napotkanej trudności, usprawniając naszą pracę.”

Danuta Nowak
Członek Zarządu
Hardek Car Serwis+ Sp. z o.o.

„Z firmą Evosoft Sp. z o.o. rozpoczęliśmy współpracę w kwietniu 2021, po wcześniejszej prezentacji programu BP Flow w naszej Firmie, w lutym tego samego roku. Podczas pierwszych kilku miesięcy współpracy dostosowaliśmy program do potrzeb naszego warsztatu. Firma Evosoft zapewniła nam szkolenie wdrożeniowe oraz dodatkowe szkolenie odświeżające, w czerwcu 2021.
Po blisko 1.5 roku współpracy nadal pozostajemy w ciągłym kontakcie z technikami z firmy Evosoft, którzy w przypadku jakichkolwiek problemów chętnie służą pomocą i szybko je rozwiązują.

Będąc osobiście odpowiedzialny za proces wdrażania programu BP Flow w naszej Firmie muszę przyznać, że dzięki zaangażowaniu zarówno Prezesa Evosoft’u, jak i techników, całość przebiegła bardzo sprawnie i zakończyła się sukcesem.
Program BP Flow, w odróżnieniu od innych podobnych produktów dostępnych na rynku, jest w pełni modyfikowalny i edytowalny. Elastyczność tego programu pozwala na dostosowanie go do specyfiki pracy warsztatu, a jego modułowa struktura pozwala na etapowe wdrażanie oraz na możliwość zastosowania interesujących nas modułów, bez konieczności stosowania całości. Dodatkowo dzięki swojej przejrzystości oraz intuicyjnej obsłudze, w sposób znaczący usprawnia pracę warsztatu oraz kontakt z klientem.
Wszystko to razem podane w ciekawej szacie graficznej, działające płynnie i bez większych problemów, wzbogacone o profesjonalną oraz bardzo sympatyczną obsługę, sprawia, że mogę w pełni polecić ten produkt innym warsztatom blacharsko-lakierniczym.

Dziękuję i pozdrawiam”

Rafał Szyguła
Kierownik Operacyjny
Auto Boss Service
Sp. z o.o

„Proces dostosowywania i wdrażania programu BP Flow w Marimex Auto s.c., dzięki zaangażowaniu całego zespołu i zarządu Evosoft przebiegł bardzo sprawnie i zakończył się sukcesem. Evosoft zapewniła niezbędne szkolenie wdrożeniowe, a kiedy wymagała tego sytuacja również dodatkowe szkolenie dla pracowników zgłaszających trudności w korzystaniu z wdrożonego systemu. Podczas wieloletniej współpracy kilka razy dodatkowo dostosowywaliśmy program do zmieniających się potrzeb naszego warsztatu i technicy zawsze stawali na wysokości zadania, chętnie służąc pomocą i szybko rozwiązując zgłaszane problemy. Dodatkową zaletą programu Evosoft jest elastyczność pozwalająca w określonym zakresie na nasze samodzielne dostosowywanie funkcji systemu do specyfiki pracy naszego serwisu. Dzięki swojej nieskomplikowanej obsłudze znacznie usprawnia pracę serwisu oraz reagowanie zarówno na na potrzeby naszych pracowników jak i klientów.

Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować firmę EVOSOFT Sp. z o.o. jako sprawdzonego dostawcę oprogramowania i partnera biznesowego.

Paulina Juśkiewicz
Dyrektor Zarządzająca
Autoryzowane Centrum Serwisowe Marimex Auto s.c.

„Od 2020 roku jesteśmy użytkownikami programu BP Flow od firmy evosoft. Przez ten czas system dał się poznać jako funkcjonalne, użyteczne i niezawodne rozwiązanie do zarządzania serwisem blacharsko-lakierniczym.

Jesteśmy serwisem posiadającym własną blacharnię i lakiernię. Mamy wielu klientów, a co się z tym wiąże, również kolejkę aut do naprawy. BP Flow pozwala na sprawne zarządzanie autami oczekującymi na naprawę jak i bieżącą pracą serwisu.

W samym programie bardzo cenię moduł RCP, który umożliwia rejestrację etapu naprawy pojazdu w procesie. Dostarcza stałą i aktualizowaną na bieżąco wiedzę o tym kto, gdzie, kiedy i nad czym pracuje. Dzięki temu pracownicy hali czy BOK wiedzą na jakim etapie jest dana naprawa. Pozwala to na dobre zaplanowanie działań, zapewnienie płynności produkcji oraz ułatwia nadzór nad jakością i terminowością napraw.

Duży plusem są profesjonalne szkolenia i sprawne wdrożenie systemu. Współpraca z firmą evosoft przebiega w miłej atmosferze, a pracownicy są otwarci na nasze potrzeby, wykazują profesjonalne i indywidualne podejście reagując na nasze sugestie i uwagi.

Serdecznie polecamy oprogramowanie BP Flow.

Katarzyna Gębska
Właściciel
Perfect Car

„Firmy ZIMNY AUTO Sp. z o.o. i AUTO BZ Sp. z o.o. Sp. K. wdrożyły system BP Flow w maju 2023 roku. Samo wdrożenie było poprzedzone kilkoma wizytami roboczymi pracowników firmy EVOSOFT w trakcie których prezentowane były możliwości systemu, a my zgłaszaliśmy nasze potrzeby i oczekiwania. Elastyczność, zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy EVOSOFT pozwoliły na dopasowanie systemu do obsługi szkód komunikacyjnych w przedsiębiorstwie wielooddziałowym (w naszym przypadku jest to 7 lokalizacji).

Czytelna platforma systemu BP Flow oraz jej przyjazna i intuicyjna obsługa spowodowały, że pracownicy obsługujący system, praktycznie „z marszu” rozpoczęli obsługę Klientów i zleceń naprawczych na poziomie merytoryczno – formalnym jak i produkcyjnym. Połączenie w jednym miejscu kilku systemów, które są niezbędne do prawidłowego zrealizowania całego procesu naprawy (DMS Autostacja3, BOK, Audanet, Audatex, flota aut zastępczych, korespondencja seryjna, system księgowo-windykacyjny, kadry) znacznie skraca czas obsługi oraz ogranicza do minimum ilość błędów mogących pojawić się trakcie całego procesu obsługi i naprawy samochodu. Rekomendujemy system BP Flow serwisom blacharsko-lakierniczym, ponieważ nasze półroczne doświadczenie we współpracy z firmą EVOSOFT potwierdza profesjonalizm jej pracowników oraz gotowość do „dopasowywania” systemu do indywidualnych potrzeb naszych obu firm.”

 

Bogdan Komala
Dyrektor Obsługi Posprzedażnej
ZIMNY AUTO Sp. z o.o.
AUTO BZ Sp. z o.o. Sp. K.

Program BP Flow wdrożyliśmy na początku 2019 roku w naszym serwisie w Radomiu. Firma evosoft, która jest twórcą i dostawcą BP Flow, wykazała się dużym zaangażowaniem w proces dopasowania rozwiązania pod nasze potrzeby. Po pozytywnej ocenie pierwszego okresu użytkowania zapadła decyzja, aby rozszerzyć wdrożenie o pozostałe nasze serwisy w Kielcach i Krakowie. Dzięki rozbudowanym możliwościom programu został dostosowany do różnych struktur w poszczególnych lokalizacjach jak i też otrzymaliśmy wsparcie chociażby w zakresie zarządzania samochodami zastępczymi. Lista kolejnych pomysłów na usprawnienia nigdy się nie kończy, a evosoft chętnie się ich podejmuje oraz również podsuwa nowe inspiracje.

W naszej ocenie evosoft stworzył świetny system do koordynacji pracy działu likwidacji szkód, jak i całej sieci naprawczej. Oprogramowanie integruje się w pełni z naszym DMS. Działa również w zakresie współpracy z podwykonawcami, gdzie nie posiadamy swojej lakierni, a prace są zlecane na zewnątrz. 

Naszą współpracę z firmą evosoft oraz ich narzędzie oceniamy na najwyższym poziomie. Rekomendujemy ich jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Elżbieta Romanowska
Członek Zarządu 
ASO MR Sp. z o.o.

„Profesjonalizm, zaangażowanie oraz elastyczność pracowników firmy evosoft pozwoliły na stworzenie produktu spełniającego nasze potrzeby. Program BP Flow to narzędzie, które usprawniło pracę wszystkich działów w firmie – hali, doradców, księgowości, kadry zarządzającej.

System obsługuje cały proces szkodowy zarówno formalny, jak i produkcyjny. Ponadto posiada zintegrowany moduł fakturowania, magazynu, rozliczeń oraz połączenia z księgowością. Dzięki temu jest dla nas jedynym systemem do prowadzenia serwisu.

W codziennej pracy bardzo cenię moduł obsługi zleceń serwisowych. Zawiera on dokładny opis zlecenia (dane, daty, makietę pojazdu) i pozwala na dopasowanie etapów naprawy do danego rodzaju zlecenia. Umożliwia podział na status BOK (zlecenie po stronie biura) i etap naprawy (zlecenie po stronie hali). W ramach modułu korzystamy również z elementów uzupełniających takich jak kalendarz, ewidencja kontaktów, uwagi do procesu czy ewidencja części.

Pracownikom evosoft dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dawid Maciejewski
Prokurent 
INTERTRANS Centrum Napraw Powypadkowych Sp. z o.o.

„W 100% polecam współpracę z firmą Evosoft. Otrzymane oprogramowanie rozwiązało wiele naszych bolączek dnia codziennego, jednak najważniejszy jest zespół, z którym mam przyjemność współpracować. Elastyczność i realizacja oczekiwań stawianych przed Evosoft sprawiają, że współpraca z nimi jest przyjemnością, a nie obowiązkiem. Mam poczucie, że w zakresie swoich kompetencji nie ma dla nich rzeczy niemożliwych!!”

Tomasz Brynkiewicz
CEO
S-PLUS WARSZAWA POZNAŃ KRAKÓW WROCŁAW!
auto-nomia.pl