Przejdź do treści
Strona główna » ASO MR Sp. z o. o.

ASO MR Sp. z o. o.

  Program BP Flow wdrożyliśmy na początku 2019 roku w naszym serwisie w Radomiu. Firma evosoft, która jest twórcą i dostawcą BP Flow, wykazała się dużym zaangażowaniem w proces dopasowania rozwiązania pod nasze potrzeby. Po pozytywnej ocenie pierwszego okresu użytkowania zapadła decyzja, aby rozszerzyć wdrożenie o pozostałe nasze serwisy w Kielcach i Krakowie. Dzięki rozbudowanym możliwościom programu został dostosowany do różnych struktur w poszczególnych lokalizacjach jak i też otrzymaliśmy wsparcie chociażby w zakresie zarządzania samochodami zastępczymi. Lista kolejnych pomysłów na usprawnienia nigdy się nie kończy, a evosoft chętnie się ich podejmuje oraz również podsuwa nowe inspiracje.

  W naszej ocenie evosoft stworzył świetny system do koordynacji pracy działu likwidacji szkód, jak i całej sieci naprawczej. Oprogramowanie integruje się w pełni z naszym DMS. Działa również w zakresie współpracy z podwykonawcami, gdzie nie posiadamy swojej lakierni, a prace są zlecane na zewnątrz. 

  Naszą współpracę z firmą evosoft oraz ich narzędzie oceniamy na najwyższym poziomie. Rekomendujemy ich jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

  Elżbieta Romanowska
  Członek Zarządu 
  ASO MR Sp. z o.o.