Przejdź do treści
Strona główna » AUTO BOSS SERVICE SP. Z O.O

AUTO BOSS SERVICE SP. Z O.O

  „Z firmą Evosoft Sp. z o.o. rozpoczęliśmy współpracę w kwietniu 2021, po wcześniejszej prezentacji programu BP Flow w naszej Firmie, w lutym tego samego roku. Podczas pierwszych kilku miesięcy współpracy dostosowaliśmy program do potrzeb naszego warsztatu. Firma Evosoft zapewniła nam szkolenie wdrożeniowe oraz dodatkowe szkolenie odświeżające, w czerwcu 2021.
  Po blisko 1.5 roku współpracy nadal pozostajemy w ciągłym kontakcie z technikami z firmy Evosoft, którzy w przypadku jakichkolwiek problemów chętnie służą pomocą i szybko je rozwiązują.

  Będąc osobiście odpowiedzialny za proces wdrażania programu BP Flow w naszej Firmie muszę przyznać, że dzięki zaangażowaniu zarówno Prezesa Evosoft’u, jak i techników, całość przebiegła bardzo sprawnie i zakończyła się sukcesem.
  Program BP Flow, w odróżnieniu od innych podobnych produktów dostępnych na rynku, jest w pełni modyfikowalny i edytowalny. Elastyczność tego programu pozwala na dostosowanie go do specyfiki pracy warsztatu, a jego modułowa struktura pozwala na etapowe wdrażanie oraz na możliwość zastosowania interesujących nas modułów, bez konieczności stosowania całości. Dodatkowo dzięki swojej przejrzystości oraz intuicyjnej obsłudze, w sposób znaczący usprawnia pracę warsztatu oraz kontakt z klientem.
  Wszystko to razem podane w ciekawej szacie graficznej, działające płynnie i bez większych problemów, wzbogacone o profesjonalną oraz bardzo sympatyczną obsługę, sprawia, że mogę w pełni polecić ten produkt innym warsztatom blacharsko-lakierniczym.

  Dziękuję i pozdrawiam”

  Rafał Szyguła
  Kierownik Operacyjny
  Auto Boss Service
  Sp. z o.o