Przejdź do treści
Strona główna » Grupa autoremo

Grupa autoremo

  „Z wielką przyjemnością wystawiamy referencję dla firmy EVOSOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. Bursztynowej 15/106, z którą mieliśmy okazję współpracować przez ostatni rok. W tym czasie firma ta dostarczyła nam zaawansowany program BPFLOW do zarządzania działem Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, który okazał się być nie tylko rozbudowany i dopasowany do specyficznych potrzeb naszej działalności, ale również niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze.

  Wdrożenie systemu przebiegło szybko i sprawnie, co pozwoliło nam na natychmiastową poprawę efektywności naszych procesów. Program, dzięki swojej elastyczności, pozwolił na znaczące usprawnienie pracy naszego działu, co z kolei przełożyło się na wyższy poziom satysfakcji naszych klientów.

  Chcielibyśmy podkreślić profesjonalizm i zaangażowanie zespołu EVOSOFT który był zawsze gotowy służyć pomocą i wsparciem technicznym. Ich elastyczność i gotowość do dostosowania oprogramowania do zmieniających się wymagań naszej firmy była dla nas nieoceniona.

  Bez wahania polecamy EVOSOFT jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Jesteśmy przekonani, że ich doświadczenie i podejście do klienta będą cennym atutem dla każdej organizacji, która poszukuje niezawodnych rozwiązań IT.”

  Andrzej Kuchta
  Właściciel

  Krzysztof Bryniarski
  Dyrektor BLS

  Grupa autoremo