Przejdź do treści
Strona główna » Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp. k.

Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp. k.

  „System BP Flow jest drugim systemem klasy BMS w naszym serwisie. Decyzję o zmianie podjęliśmy, ponieważ poprzedni system nie spełniał wszystkich naszych oczekiwań. Zadanie było o tyle trudniejsze, że kadra była już zniechęcona do systemowych rozwiązań, które mają za zadanie monitorowanie postępu pracy jak i całego procesu likwidacji szkody w jednym miejscu. 

  Szybko okazało się, że dostawca BP Flow ma zupełnie inne podejście do samych rozwiązań ale i procesu wdrożenia – potrafili słuchać i przełożyć indywidualne oczekiwania na działający program. Dopasowali konfigurację programu pod nasze potrzeby, przeszkolili wszystkich pracowników, byli i są nadal dostępni w razie jakichkolwiek problemów. Ważnym aspektem jest to, że nadal wspólnie kreujemy i rozwijamy program o nasze kolejne potrzeby, które pojawiają się wraz z rozwojem firmy czy procesem ciągłych zmian – bycia coraz lepszym.  

  Z czystym sumieniem możemy polecić oprogramowanie BP Flow innym firmom funkcjonującym w branży serwisowej i nie tylko blacharsko-lakierniczej. Firma evosoft oferuje produkt wysokiej jakości ale wyróżniają się na tle konkurencji – „szyją na miarę potrzeb”

   

  Krzysztof Cieśla
  szef serwisu blacharsko-lakierniczego

  Andrzej Garcarek
  właściciel

  Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp. k.