Przejdź do treści
Strona główna » Polody: Autoryzowany dealer oraz serwis Nissan, Mitsubishi oraz SsangYong

Polody: Autoryzowany dealer oraz serwis Nissan, Mitsubishi oraz SsangYong

  „Jako autoryzowana stacja Nissana, Mitsubishi oraz SsangYong w Poznaniu korzystamy z oprogramowania BP Flow w dziale likwidacji szkód komunikacyjnych. Wg nas jest to zdecydowanie jeden z najlepszych programów, z jakimi mieliśmy do czynienia. 

  Program BP Flow oferuje szeroki zakres możliwości, które pozwalają na kompleksowe zarządzanie procesem likwidacji szkody, od przyjęcia zgłoszenia do rozliczenia z ubezpieczycielem. System jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze, nawet dla pracowników bez doświadczenia w tego typu rozwiązaniach.
   
  Dzięki BP Flow udało nam się znacznie usprawnić proces likwidacji szkód, co przekłada się na szybszy czas naprawy pojazdów dla naszych klientów. System pozwala nam również na sprawniejsze zarządzanie dokumentami związanymi ze szkodami, co ułatwia nam pracę i eliminuje ryzyko popełnienia błędów.
   
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą evosoft sp. z o.o. i z pewnością polecamy program BP Flow innym serwisom.
   
  Podsumowując, program BP Flow to doskonałe rozwiązanie dla warsztatów, które chcą usprawnić proces likwidacji szkód i zapewnić swoim klientom najwyższy poziom obsługi.”
   

  Jakub Nowakowski
  Kierownik Likwidacji Szkód
  F.H.U. Autoryzowana Stacja Obsługi NISSAN A. i P. POLODY Spółka Cywilna