Przejdź do treści
Strona główna » Perfect Car

Perfect Car

  „Od 2020 roku jesteśmy użytkownikami programu BP Flow od firmy evosoft. Przez ten czas system dał się poznać jako funkcjonalne, użyteczne i niezawodne rozwiązanie do zarządzania serwisem blacharsko-lakierniczym.

  Jesteśmy serwisem posiadającym własną blacharnię i lakiernię. Mamy wielu klientów, a co się z tym wiąże, również kolejkę aut do naprawy. BP Flow pozwala na sprawne zarządzanie autami oczekującymi na naprawę jak i bieżącą pracą serwisu.

  W samym programie bardzo cenię moduł RCP, który umożliwia rejestrację etapu naprawy pojazdu w procesie. Dostarcza stałą i aktualizowaną na bieżąco wiedzę o tym kto, gdzie, kiedy i nad czym pracuje. Dzięki temu pracownicy hali czy BOK wiedzą na jakim etapie jest dana naprawa. Pozwala to na dobre zaplanowanie działań, zapewnienie płynności produkcji oraz ułatwia nadzór nad jakością i terminowością napraw.

  Duży plusem są profesjonalne szkolenia i sprawne wdrożenie systemu. Współpraca z firmą evosoft przebiega w miłej atmosferze, a pracownicy są otwarci na nasze potrzeby, wykazują profesjonalne i indywidualne podejście reagując na nasze sugestie i uwagi.

  Serdecznie polecamy oprogramowanie BP Flow.

  Katarzyna Gębska
  Właściciel
  Perfect Car