Przejdź do treści
Strona główna » VW Rzepecki Mroczkowski

VW Rzepecki Mroczkowski

  „Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą EVOSOFT – dostawcą oprogramowania BP Flow. Specyfika pracy serwisu wymaga rozwiązań szybkich, intuicyjnych przez co prostych w obsłudze. BP Flow i tworzone przez nią oprogramowanie odpowiada na te potrzeby. System posiada bardzo wiele przydatnych i konfigurowalnych funkcji, między innymi takich jak raportowanie, kalendarz biura, hali naprawczej, zlecenia serwisowe, komunikaty. To wszystko na co dzień ułatwia zarówno pracę doradców w biurze obsługi klienta jak i samego serwisu blacharsko-lakierniczego.

  Nie bez znaczenia jest integracja systemu BP Flow z dostawcami systemów kalkulacyjnych, umożliwiając prowadzenie działań likwidacji szkód na jednej platformie.

  Nawet najlepsze oprogramowanie wymaga czasem optymalizacji pod nasze potrzeby, i tutaj Zespół wdrożeniowy EVOSOFT zawsze staje na wysokości zadania, konfigurując system zgodnie z naszymi wytycznymi dodatkowo ogromnym atutem jest to, iż robi to niezwłocznie.

  Mając na uwadze powyższe możemy polecić firmę EVOSOFT jako solidnego i pewnego dostawcę oprogramowania dla warsztatów blacharsko-lakierniczych.”

  Wojciech Strzelecki
  Członek Zarządu
  Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o.